niedziela, 19 lipca 2015

# 97 Maybelline Rose Poudre i płytka BP 56 z Born Pretty Store - projekt Lipiec 2015 dzień 19.

Na dzisiaj zaplanowałam kolejny post lakierowy. Tym razem pokażę Wam następny lakier z serii Super Stay z Maybelline - Rose Poudre o numerze 130. Kilka miesięcy temu pisałam Wam o lakierze Surreal KLIK, który również pochodzi z tej linii. Tam też pokazywałam pędzelek i bardzo ogólnie opisałam wygląd i pojemność buteleczki. 
Rose Poudre, razem z dwoma innymi lakierami z tej serii, kupiłam na ostatniej promocji w Rossmannie.


Lakier ma odcień bladego różu, jest to kolor dyskretny i elegancki. W ostatnim czasie coraz częściej wracam do takich odcieni:). Na paznokcie nałożyłam dwie warstwy Rose Poudre, a następnie utrwaliłam je topem wysuszającym. W takim wydaniu lakier nosiłam przez 3 dni, a następnie postanowiłam go urozmaicić:).

Jak zwykle postanowiła ostemplować to, co już miałam na paznokciach (po dwa paznokcie każdej dłoni:)). Do tego wykorzystałam okrągłą płytkę BP 56 KLIK, a konkretniej duży, roślinny wzór. Jesli chodzi o lakiery do stemplowania, to użyłam dwóch, z czego jeden jest niemalże niewidoczny:(. Pierwszym jest złotawy Miss Sporty o numerze 251, a drugim różowa Wata cukrowa  KLIK z Colour Alike.  Paznokcie, na który nie znalazły się stemple, ozdobiłam różowymi ćwiekami KLIK.
Co myślicie o tym zdobieniu i o odcieniu lakieru bazowego:)?

Pozdrawiam!
Piątek

3 komentarze:

  1. z tym stemplem wygląda przeuroczo <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Ze stemplem robi szał ten kolor! Super!:)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...