wtorek, 17 marca 2015

# 74 Dziwny wzorek z płytki Born Pretty 07

Hej!
Dzisiaj kolejny post ze stemplami w roli głównej i po raz kolejny wykorzystuję płytkę Born Pretty 07. Wcześniej odbijałam z niej wzór śnieżynki KLIK. Tym razem mój wybór padł na bliżej nieokreślony motyw, który zajmuje aż ćwierć płytki.
Bazą pod stemplowanie był Essie All tied up KLIK, czyli brudny róż połączony ze złotym shimmerem. Wzorek, który świetnie się odbija, przeniosłam na paznokieć przy pomocy stempla z Promoto (o zgrozo!) i czarnego lakieru do stempli z Essence. Całość pokryłam topem wysuszającym od Sally Hansen.

Z góry uprzedzam, że spieszyłam się i niestety przed zrobieniem zdjęć zabrakło mi czasu na lepsze doczyszczenie skórek. Wybaczcie, jeśli nie macie ochoty - nie oglądajcie:).

Płytka jest dostępna tutaj KLIK w nieco odmienionej wersji:).


Miłego dnia!
Piątek

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Mimo wszystko to bardzo ciekawy wzorek:)

   Usuń
 2. Rozłożyłaś mnie tytułem posta :D Też mam problem z określeniem niektórych wzorów, takie dziwadła :)
  Co do skórek, to nie wiem, jak się przygotowujesz do stemplowania, ale polecam objechać je bazą peel off :D Sama nakładam ją wszędzie tam, gdzie może dotrzeć lakier ze stempla, a gdzie oczywiście jest zbędny. Potem wszystko usuwam za pomocą patyczka do odsuwania skórek i gotowe :) Trochę zawsze jeszcze trzeba doczyścić, ale i to i tak duże ułatwienie życia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę nie wiedziałam, jak określić ten wzorek. Z niczym konkretnym mi się nie kojarzył. Następnym razem wykorzystam tę bazę, na pewno będę miał mniej czyszczenia:)

   Usuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...