poniedziałek, 28 listopada 2016

# 146 Essie All Access Pass i piórka z Born Pretty Store

Fiolet All Access Pass był jedynym odcieniem z neonowej kostki, który przy pierwszym wzrokowym kontakcie nie ujął mnie za serce. Bo w sumie po co dawać go do zestawu, skoro jest już tam piękny niebieski. A po drugie bardzo przypominał mi Suite Retreat KLIK z resortowej kolekcji z 2015 roku, a co za tym idzie Surreal z Maybelline KLIK. Ale jednak, po nałożeniu go na paznokcie przepadłam - bo czyż on nie jest piękny :-)?


All Access Pass dobrze kryje po nałożeniu na płytkę paznokcia dwóch warstw. Ale też ma tendencje do delikatnego smużenia, dlatego też wymaga trochę uwagi podczas nakładania. Warto poświęcić mu chwilę, bo efekt ostateczny jest świetny :-). Na serdecznym palcu znalazł się Time for me Time KLIK, który stanowił bazę pod naklejkę wodną. Lakiery utrwaliłam Insta-Dri z Sally Hansen.


Na różową bazę nałożyłam fioletowe piórka z Born Pretty Store, które można znaleźć tutaj KLIK (dostępne są również trzy inne wersje kolorystyczne). Całość utrwaliłam topem Gel Like od Wibo, który u mnie spisuje się znakomicie - sprawia, że nałożony lakier wytrzymuje na paznokciach minimum tydzień. W przypadku tego manicure, dziesiątego dnia paznokcie wyglądały niemalże jak świeżo malowane:-).

Poniżej siódmy dzień noszenia.
Czekam na Wasze opinie odnośnie tego odcienia :-).

Pozdrawiam!

5 komentarzy:

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...