wtorek, 27 września 2016

# 140 Maybelline Nude Rose, Wibo Diamonds are forever nr 1 i tasiemka z BPS

W moim lakierowym zbiorze najwięcej mam tych w odcieniu różu. Dzisiaj pokażę Wam taki, który darzę szczególnym upodobaniem. Delikatny, codzienny, ale jednocześnie przykuwający uwagę. Nude Rose/Rose Nu oznaczony numerem 135 pochodzi  serii Super Stay z Maybelline, która jest dostępna w szafach marki np. w Rossmannie (tak swoją drogą, to jedyna drogeria, jaką mam w pobliżu:-)).


Jak widzicie odcień lakieru jest bardzo przyjemny i nawet w kontraście do bladych dłoni wygląda dobrze. Przypomnę tylko, że produkt zamknięty jest w 10-mililitrowej buteleczce i jest wyposażony w szeroki pędzelek. Dwie warstwy dobrze kryją, a utrwalone topem wytrzymują na moich paznokciach tydzień.


Aby troszkę urozmaicić manicure, ale też nie tworzyć zbyt rzucającego się w oczy zdobienia, postanowiłam wykorzystać tasiemkę z Born Pretty Store KLIK oraz top Diamonds are forever nr  1 z Wibo. Szkoda, że nie daje on tak spektakularnego efektu jak jego złoty odpowiednik KLIK.O innych lakierach z serii Super Stay pisałam tutaj:
Surreal KLIK
Rose Poudre KLIK

Posiadacie w swoich lakierowych zbiorach lakiery z Maybelline? Jak się u Was sprawują?

Miłego dnia!

3 komentarze:

  1. kiedyś szukałam dokładnie takiego odcienia różu i nigdzie nie mogłam go znaleźć :D

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...