poniedziałek, 6 lutego 2017

# 149 Wibo Incredible Gel nr 13 i zimowe naklejki z Born Pretty Store

Lakier z serii Incredible Gel od Wibo jest chyba jednym z ostatnich, jakie kupiłam (po nim pojawiły się chyba tylko lakiery do stempli z B. Loves Plates i Colour Alike). Nigdy nie miałam lakierów z tej serii. Kiedyś, przy okazji jednej z kolejnych rossmannowych promocji, kupiłam sam top, który nadal czeka nieotwarty, aż zużyję top  Gel Like... W każdym razie w skład serii Incredible Gel wchodzą: baza, top oraz lakiery kolorowe. Użycie wszystkich trzech produktów ma zapewnić efekt żelowych paznokci, które charakteryzowałyby się przedłużoną trwałością.


Numer 13 jest jednym nowszych odcieni, które pojawiły się w szafach Wibo, to połączenie błękitu i szarości. Kupiłam i oglądając go kolejny raz w domu pomyślałam, że mam coś podobnego (ech...). Jednak nie jest tak źle, ponieważ Petal Pushers KLIK od Essie, o którym pomyślałam, jest zdecydowanie ciemniejszy i tam na pierwszy plan wychodzą nuty szarości:-).


Dwie warstwy lakieru dobrze pokrywają płytkę paznokcia. Dla utrwalenia produktu nałożyłam top Gel Like również z Wibo. Ale zanim to zrobiłam na kilku paznokciach pojawiły się zimowe naklejki KLIK z Born Pretty Store. Utrwalone wspomnianym topem świetnie się trzymają paznokci. Może nawet zbyt świetnie, bo podczas zmywania musiałam podważać je paznokciem, aby odeszły.
Sam lakier wytrzymał tydzień, po tym czasie końcówki paznokci wyglądały bardzo dobrze, ale na jednym z nich pojawił się odprysk, więc całość musiała pójść do zmycia.

Posiadacie lakiery z serii Incredible Gel? Używałyście ich razem z dedykowanymi im bazą i topem?

Miłego dnia!

7 komentarzy:

 1. Fajne naklejki ale ja nadal wolę wodne - łatwiej się zmywa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, pod tym względem tez wolę wodne naklejki :-).

   Usuń
 2. ładny kolorek ;) z tej serii Wibo nie mam żadnego lakieru

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...