poniedziałek, 18 stycznia 2016

# 129 Bell Shine & Chic i płytka BP-L018 z Born Pretty Store

Kosmetyki z serii Shine & Chic są od pewnego czasu dostępne w szafach Bell z Biedronkach. I jeśli dobrze kojarzę, mają tam być tylko do końca stycznia. W skład tej serii wchodzą m.in. drobinkowe lakiery w sześciu odcieniach. Jak widzicie na zdjęciach wybrałam dla siebie fiolet, który stał się baza pod sweterkowe zdobienie:-).


Mój egzemplarz to fioletowa baza, w której są zatopione drobinki w odcieniach fioletu i srebra. Lakier oczywiście świetnie wygląda w mocnym świetle słonecznym, ponieważ wtedy wspomniane drobiny są najlepiej widoczne. Najlepsze krycie osiągniemy nakładając na paznokcie dwie warstwy produktu. Jest on niestety mało trwały, ponieważ już drugiego dnia na pojedynczych paznokciach widoczne były ubytki w lakierze.

Fiolet ostemplowałam złotem z Miss Sporty. Wykorzystałam wzór z płytki BP-L018 KLIK z Born Pretty Store. Całość utrwaliłam topem Gel like z Wibo.
Pozdrawiam:-)!

4 komentarze:

  1. Ładny ten fiolecik z drobinkami ;)widziałam te lakiery kilkakrotnie w Biedronce, ale jakoś w butelce niczym mnie nie zachwyciły , a tu całkiem fajny efekt na paznokciach )

    OdpowiedzUsuń
  2. kuszą te lakiery biedronkowe, oj kuszą! śliczne zdobienie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękny fiolet :) a ten stempel idealnie pasuje :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...