poniedziałek, 6 marca 2017

# 154 Colour Alike Think Pink

Witajcie!
Dzisiaj pokażę Wam kolejny lakier z serii "zdjęcia niestety nie oddają intensywności koloru":-). Jak już wspominałam Wam przy okazji notki o Vibrant Vibes KLIK z Essie mam problem z realnym oddaniem na zdjęciach odcieni lakierów neonowych (nie wszystkich, ale do tej pory większości). Tak jest również w przypadku Think Pink od Colour Alike
 

Po ostatnio prezentowanych przeze mnie zimowych odcieniach, dzisiaj następuje mała odskocznia kolorystyczna:-). Think Pink to lakier, który wchodzi w skład holograficznej kolekcji Neon Goes Holo zaproponowanej przez Colour Alike latem. Jest to intensywny, "żarówiasty" róż (na zdjęciach wyszedł nieco przytłumiony), który świetnie kryje już po nałożeniu pierwszej warstwy. W emalii są zatopione spore drobiny holograficzne, które w słońcu dają o sobie znać. Jednak dla osiągnięcia bardziej wyrazistego efektu holo producent zaleca dodatkowe zastosowanie topu holograficznego Big Boy. Akurat odpuściłam sobie jego zakup, ale mimo tego jestem zadowolona z otrzymanego efektu. Lakier dosyć szybko wysycha do półmatu. Dla dodatkowej ochrony oraz nabłyszczenia pokryłam wszystkie paznokcie topem Insta-Dri z Sally Hansen. I pewnie tak zostałoby na dłużej, gdybym kilka dni później przez przypadek nie rozpuściła lakieru na końcówkach dwóch paznokci :-/. Nie miałam ochoty na ich zmywanie, dlatego nałożyłam kolejną warstwę lakieru i topu. Koloru nie zmieniałam przez dwa tygodnie:-).

Na powyższych zdjęciach widzicie jedną warstwę lakieru (świetne krycie!). Poniżej jest 7. dzień noszenia (wiem, skórki straszą...), następnie 10. i 14. z ogromnymi odrostami (na palcu wskazującym od strony skórek pojawił się odprysk).
 
 
 

Na wzorniku widzicie lakier bez nałożonego topu.
 

Lubicie neony na swoich paznokciach? Nosicie je tylko latem czy też nie przepisujecie ich do konkretnej pory roku:-)?
Pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. Uwielbiam neony na paznokciach ale tylko latem, zimą stawiam na ciemne kolory :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Neony zawsze towarzyszą mi latem. Ten lakier też mam i uważam, że to chyba najładniejszy różowy neon jaki posiadam :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...