piątek, 31 lipca 2015

Manhattan Soft Mat odcień 31S - Projekt Lipiec 2015 dzień 31.

Udało się! Dobrnęłam do końca mojego projektu. Przyznam się, że mniej więcej do dziesiątego dnia codziennego postowania ponownie miałam wrażenie, że porwałam się "z motyką na słońce", ale później było tylko z górki. Aż sama się zdziwiłam:)

Na dzisiaj przygotowałam post na temat produktu do ust, który zamówiłam w grudniu, w ramach Dnia Darmowej Dostawy. Oczywiście wcześniej obejrzałam, jak wybrane odcienie prezentują się na ustach i wybrałam dla siebie produkt firmy Manhattan z serii Soft Mat o odcieniu 31S.


Pomadka jest zamknięty w opakowaniu typowym dla błyszczyków, który zawiera 6,5 ml produktu. Należy ją zużyć w ciągu 24 miesięcy od otwarcia. Zakrętka jest czarna, natomiast pozostała część opakowania ma swoim kolorem nawiązywać do odcienia produktu znajdującego się wewnątrz. Odcień produktu to problematyczny temat. Na aplikatorze wygląda na pomarańczowy (bardzo jaskrawy), a po nałożeniu na dłoń czy usta dają o sobie znać delikatne, różowe tony i produkt wydaje się być bardziej brzoskwiniowy.


Soft Mat to pomadka w kremie, dlatego byłam przekonana, że będzie miała podobne właściwości jak Extra Lasting z Lovely KLIK. Jednak myliłam się. Mają podobną, nieco gęstszą konsystencję, ale efekt na ustać jest całkowicie odmienny. Nie jestem w stanie napisać Wam, jak długo Soft Mat utrzymuje się na ustach, ponieważ nigdy nie nosiłam jej dłużej niż kilkanaście minut. Produkt na ustach wygląda fatalnie. Jak już wspomniałam, przed zakupem oglądałam go na zdjęciach w sieci. Jednak nie mam pojęcia, jak uzyskać pokazany tam efekt. Nieważne, czy nakładam produkt na nawilżone usta czy nie, czy nakładam go cienką warstwą czy grubszą, efekt jest zawsze ten sam. Produkt osadza się w załamaniach ust oraz na ich konturach.

Poniższe zdjęcia mówi samo za siebie.


Próbowałam jeszcze odcisnąć nadmiar produktu w chusteczkę. Efekt był nieco lepszy, ale jednocześnie znacząco osłabła intensywność koloru. Miałyście produkty z tej serii? Jak się u Was sprawdzały?

Pozdrawiam!
Piątek

3 komentarze:

  1. nie mój kolor, ale na Twoich ustach wygląda bardzo ładnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam z tej serii czerwień, ale nasza relacja jest trudna :P Raz lubię bardzo, raz mniej ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Miałam kiedyś zamiar kupić, ale jakoś mi przeszło, bo nie było dużego wyboru kolorów...

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...