niedziela, 12 lipca 2015

# 93 Lovely Gloss Like Gel nr 101 i płytka BP-L015 - Projekt Lipiec 2015 dzień 12.

Hej!
Dzisiaj pokażę Wam stemplowanie, które nosiłam już jakiś czas temu. Wykorzystałam w nim jedną z dużych płytek, którą otrzymałam w ramach współpracy z Born Pretty Store. Bazą był piękny róż wymieszany ze złotymi drobinami - numer 101 z serii Gloss Like Gel z Lovely. Lakier nie sprawiał żadnych problemów podczas jego nakładania na płytkę paznokcia. Dwie warstwy kryją idealnie:).

Do stemplowania wybrałam płytkę BP-L015 KLIK, która zawiera wiele ciekawych motywów roślinnych. Wzorki odbijałam za pomocą lakieru Partner in Crime KLIK z Essie. Mimo, że płytka jest przepiękna (podoba mi się w niej niemal każdy wzór), to niestety trafiła mi się jakaś felerna sztuka. Wzorki niestety odbijają się tragicznie i nie wiem od czego to zależy. Ostemplowanie obu rąk powoli doprowadziło mnie do granic cierpliwości. Jedna próba na trzy lub cztery kończyła się sukcesem, czyli w miarę dobrze odbitym na stemplu wzorkiem.

Współpraca z płytką nie była łatwa, ale nie zniechęciło mnie to i w niedługi czas potem ponownie ją wykorzystałam:). Efekty pewnie pokażę Wam w najbliższym czasie:).

Pozdrawiam!
Piątek


3 komentarze:

  1. Szkoda, że płytka felerna, ale chyba warto było się pomęczyć, ponieważ efekt jest świetny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawa ta płytka, ale nie urzekła mnie na tyle, żeby ją zamawiać :) Ostatnim razem zdecydowałam się na tę kwiatową i myślę sobie, że to był mój ostatni zakup na BPS... ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. śliczne zdobienie :) i ta płytka jest świetna :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...