poniedziałek, 20 lipca 2015

# 98 Golden Rose Color Expert nr 47 - Projekt Lipiec 2015 dzień 20.

Posiadam pięć lakierów z serii Color Expert. Jeden kupiłam sama, a kolejne cztery przywędrowały do mnie jako nagroda. Do tej pory samodzielnie pokazałam Wam dwa z nich - żółty o numerze 44 KLIK i koralowy numer 21 KLIK, a jeszcze inny był kiedyś bazą pod stemplowanie KLIK.

Dzisiaj pokażę Wam kolejny odcień, który również kiedyś pojawił się na blogu:), dokładnie w tym zdobieniu:) KLIK. Tam możecie go obejrzeć w nieco jaśniejszym świetle. Mowa o niebieskim numerze 47, który jest jednym z ładniejszych odcieni jaki posiadam (ale chyba często to powtarzam:)). 


Lakiery z tej serii mają nieco gęstszą konsystencję, co może sprawiać trudności podczas nakładania. Warto jednak poświęcić na tę czynność trochę czasu, ponieważ dwie warstwy nałożone bardzo cienko wyglądają na paznokciach bardzo dobrze. Nie widać wtedy żadnych smug ani bąbli. Ponadto taka ilość lakieru utrwalona topem wytrzymała na moich paznokciach 7 dni z nieznacznie startymi końcówkami:).Co myślicie o tym odcieniu? Tak w ogóle lubicie niebieskości na swoich paznokciach?

Pozdrawiam!
Piątek


4 komentarze:

 1. Piękny jest, tym bardziej, że mam fazę na błękity :d

  OdpowiedzUsuń
 2. u.r.o.c.z.y ;) cudny jest lubie lubię lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaje mi się, że mam ten sam kolor :D Cudo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mega trwałość :D Kolor jest przepiękny :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...