poniedziałek, 6 lipca 2015

# 90 Essie Cocoa Karma oraz płytka BP-L016 i ćwieki od Born Pretty Store - Projekt Lipiec 2015 dzień 6.

Hej!
Kolejnym lakierem z kostki Resort 2015 jest Cocoa Karma, czyli odcień karmelu (lub mlecznej czekolady:)). Delikatne brązy bardzo podobają mi się w buteleczkach, jednak w przeciwieństwie do tych ciemniejszych, zazwyczaj źle wyglądają w kontraście do moich jasnych dłoni. Jednak wydaje mi się, że tym razem jest inaczej. Cocoa Karma to bardzo przyjemny odcień - ciepły i stonowany.


Lakier dobrze kryje po nałożeniu pierwszej warstwy. Jednak taka ilość nie jest trwała, już następnego dnia widoczne są starte końcówki. Dlatego też, ostatecznie na moich paznokciach znalazły się dwie warstwy produktu. 


Po kilku dniach postanowiłam urozmaicić dotychczasowy manicure. Sięgnęłam po płytkę BP-L016 KLIK i wybrałam z niej wzór z liśćmi dębu i żołędziami. W ten sposób ozdobiłam dwa paznokcie, a na pozostałe przykleiłam ćwieki, które są dostępne tutaj KLIK. Całość bardzo mi się spodobała, dlatego też tak przygotowane paznokcie nosiłam ponad tydzień:).
Lubicie takie brązy na swoich paznokciach czy też wydają Wam się nijakie:)? Dajcie znać w komentarzach.

Pozdrawiam!
Piątek


4 komentarze:

 1. Bardzo ładny kolor, osobiście lubię takie odcienie u kogoś - niekoniecznie na swoich paznokciach :) ze stemplami i ćwiekami wygląda bardzo ciekawie, nabiera jakości ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolor lakieru mnie nie urzeka , ale ze stemplem całość wygląda bardzo ładnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie lubię brązów,ale z tymi stemplami wydają się ciekawym pomysłem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie prezentuje się ze stemplami! :) Myślałam, że lakier będzie bardziej rudawy, takie mocno rozbielone kakao, a tu jednak widzę dosyć ciemny brąz. Raczej nie dla mnie, ale ogólnie spoko ;)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...