środa, 4 maja 2016

# 137 Wibo Diamonds are forever nr 3 w dwóch odsłonach

Witajcie!
Dzisiaj rozpoczyna się ostatni tydzień promocji w Rossmannie (tym razem na paznokcie i usta). Dlatego też przygotowałam dla Was recenzję lakieru, który stosunkowo niedawno pojawił się w szafach Wibo i warto przyjrzeć się jemu z bliska. A ja zamiast wędrować do drogerii w tym tygodniu zdecydowałam się na złożenie zamówienia internetowego (i mocno poszalałam :-)).


Diamonds are forever to seria trzech lakierów nawierzchniowych, które mają dać na paznokciach efekt wyjątkowego połysku. W bezbarwnej bazie zatopiona jest ogromna ilość drobnego pyłku, który występuje w trzech wersjach kolorystycznych: srebrnej, różowej i złotej. Ja akurat posiadam srebro i złoto i dzisiaj pokażę Wam, jaki efekt na paznokciach tworzy złotko:-).


Omawiany lakier jest oznaczony numerem 3 i, jak już wspomniałam, dominują w nim złote drobiny. W cieniu drobinki są zauważalne na paznokciach, natomiast w świetle słonecznym tworzą piękną błyszczącą taflę:-).


Dzisiaj pokażę Wam, dwa warianty, w jakich top pojawił się na moich paznokciach. Pierwszy, nieco ciemniejszy, z wykorzystaniem lakierów Essie z jesiennej kostki z 2014 roku. Na niemalże wyschnięty lakier bazowy nałożyłam jedną warstwę topu, który w żaden sposób nie niszczy wykonanego wcześniej manicure (nie ściąga lakieru). Czas schnięcia jest średni i zależy od stopnia wyschnięcia lakieru, na który nakładamy produkt. Całość nosiłam na paznokciach 5-6 dni. Zmywałam, ponieważ na pojedynczych paznokciach pojawiały się pęknięcia (które szczególnie widoczne były na jasnych lakierach).
Druga odsłona kolorystyczna to nieco jaśniejsze odcienie. Wykorzystałam róż Stones n'Roses KLIK i fiolet Bond with whomever, który okrutnie zbąblował się na paznokciach.

Zdjęcia zdjęciami, ale efekt, jaki tworzy na paznokciach "trójka" najlepiej obejrzeć na filmach. Pierwszy raz wklejam takie pliki na blogu, więc nie wiem, jak one się zachowają. W razie jakichkolwiek problemów z ich odtworzeniem, możecie je obejrzeć na moim Instagramie tutaj KLIK i tutaj KLIK.Co myślicie o tym topie? Ja jestem zachwycona. Jeszcze przede mną testowanie srebrnej wersji, ale mam wrażenie, że nie sięgnie złotej do pięt;-). 

Miłego dnia!

4 komentarze:

  1. Ja też skusiłam się na ten top, tylko w kolorze różu i bardzo mi przypadł do gustu. Widzę, że 03 też jest super, muszę go teraz na -49% dorwać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Podoba mi się efekt na paznokciach :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...