piątek, 25 grudnia 2015

# 125 Projekt u Elizy tydzień 7. - Święta, święta! - Essie, Golden Rose i Born Pretty Store


W tak szczególnym dniu chciałabym Wam życzyć spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze. A także zdrowia, szczęścia i uśmiechu na twarzy:-).


Dzisiejsze paznokcie to ostatnie, jakie przygotowałam w ramach Projektu u Elizy. Siódmy i ostatni tydzień to tematyka świąteczna, dlatego też postawiłam na czerwień i złoto.


Bazą pod zdobienie były dwa lakiery. Pierwszy to piękna czerwień Double breast jacket z Essie, która wchodziła w skład ubiegłorocznej kolekcji zimowej. Niemalże wszystkie lakiery z tego setu są jednowarstwowcami (z wyjątkiem bieli Tuc in my tux, która stanowiła bazę pod moje choinkowe zdobienie z ubiegłego roku).

Czerwienią pokryłam dwa paznokcie każdej dłoni, natomiast na trzy pozostałe nałożyłam złoto z serii Jolly Jewels. Jest to mieszanka złotego (i delikatnej ilości turkusowego) pyłu i różowych heksów. Aby ukryć prześwitujące końcówki musiałam nałożyć aż trzy warstwy lakieru.Na koniec na czerwonych paznokciach wystemplowałam wzorek z płytki BP-01 KLIK z Born Pretty Store wykorzystując do tego lakier B. a twilight od B. Loves Plates i Colour Alike. Całość, jak zwykle, utrwaliłam topem z Golden Rose.


Pozdrawiam!
Piątek

3 komentarze:

  1. piękne - bardzo eleganckie no i bardzo podoba mi się ten glitter GR :)

    OdpowiedzUsuń
  2. GAPA.....chyba wiadomo o co chodzi? :D a mani ładne!

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...