niedziela, 20 grudnia 2015

# 124 Zima z Owidią tydzień 3. - Świąteczna sceneria - Lovely, Golden Rose, Born Pretty Store, Essie

U mnie za oknem aura jest bardziej jesienna aniżeli zimowa, ale projekt ma swoje prawa, dlatego też kilka dni temu na moich paznokciach znalazły się śnieżynki (w nieco oszczędnej wersji:)). Trzeci tydzień Zimy z Owidią to paznokcie inspirowane świąteczną scenerią ( a święta mimo wszystko nadal kojarzą mi się ze śniegiem:-)). Początkowo planowałam wystemplować różnego rodzaju ośnieżone choinki, ale jak to ze mną bywa - wyszło inaczej.


Na paznokcie nałożyłam niebieski (nieco metaliczny, nieco wielodrobinkowy) lakier z serii Gloss like gel z Lovely oznaczony numerem 332. Jeden paznokieć każdej dłoni ostemplowałam wzorem śnieżynek z płytki BP-01 KLIK. Zrobiłam to przy pomocy bieli z Born Pretty Store KLIK oraz złotka Jiggle hi, jiggle low z Essie. Na pozostałe paznokcie nałożyłam lakier z serii Carnival oznaczony numerem 01.
A święta coraz bliżej:-). Jak je spędzacie? Ja wyjeżdżam i wbrew pozorom mam wrażenie, że rzeczy do zrobienia i ogarnięcia jest jeszcze więcej niż, gdybym została w domu:-).

Pozdrawiam!
Piątek

3 komentarze:

  1. Fajnie wyszło. Właśnie mam na paznokciach śnieżynki z tej samej płytki :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. prawdziwa zima na paznokciach :D

    OdpowiedzUsuń
  3. W tym roku śnieg widuję jedynie na paznokciach :D

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...