niedziela, 10 maja 2015

# 86 Rybia łuska na 5. tydzień Projektu Stemplowej Maniaczki

Kiedy zobaczyłam proponowaną tematykę na kolejne stemplowe zdobienia, od razu wiedziałam, że moim motywem zwierzęcym będą rybie łuski:). Wystarczyło tylko wybrać odpowiednie odcienie lakierów. Początkowo chciałam wykorzystać Maltankę i Bamberkę z Colour Alike, ale ostatecznie zrealizowałam tylko połowę pierwotnego zamierzenia:). 


Jako bazę pod stemplowanie wykorzystałam wspomnianą już Bamberkę, czyli holograficzną szmaragdową zieleń. Wzór rybiej łuski pochodzi z płytki MoYou London z serii Sailor oznaczonej numerkiem 5. Niestety niebieska Maltanka nie była zbyt widoczna na dosyć ciemnej bazie, dlatego zmieniłam koncepcję i łuski wykonałam za pomocy czarnego Black Saint i srebrzystego Sinner Lady. Zdobienie bardzo przyjemnie wyglądało, tylko szkoda, ale zdjęcia słabo oddają efekt:-/. Co myślicie o mojej "rybie"? Jaka byłaby Wasza propozycja na tydzień zwierzęcy:)?

Miłego wieczoru!
Piątek

2 komentarze:

  1. śliczne <3 uwielbiam wzorek rybiej łuski, syrenkowego ogonka czy jak zwał tak zwał :P jeszcze nie miałam okazji nosić tego motywu na paznokciach ale chyba się w końcu skuszę!

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczne,też może się skuszę na ten motyw ;) ten niebieski jest świetny

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...