czwartek, 7 maja 2015

# 85 Wibo Wow Granite Summer nr 5

Dzisiaj pokażę Wam mój "majówkowy" lakier, czyli jeden z piasków z serii Wow Granite Summer, które kupiłam jakiś czas temu. Numer 5 to pastelowo błękitna baza z zatopionymi w niej niebieskimi i pomarańczowymi drobinkami.


Produkt dobrze kryje już po nałożeniu jednej warstwy i właśnie tyle mam na paznokciach. Lakiery granitowe wolę nakładać w mniejszych ilościach, taki efekt o wiele bardziej mi się podoba. Produkt na dość rzadką konsystencję i dobrze rozprowadza się na płytce paznokcia. Pędzelek ma średnią wielkość i jest prosto ścięty (oczywiście wolę te ścięte półkoliście, ale ten też nie jest najgorszy;)).


Lakier zasycha bardzo szybko, ale jeszcze długo pozostaje plastyczny, a co za tym idzie, podatny na uszkodzenia. Trwałość to 3-4 dni, po tym czasie mocno ścierają się końcówki. Lakier nałożony na odżywkę nie odpryskuje. Ale oczywiście pamiętajcie, że taka jest trwałość na moich paznokciach. U kogoś innego lakier może odpryskiwać już drugiego dnia, albo trzymać się zdecydowanie dłużej. Również nałożenie kolejnej warstwy może mieć wpływ na jego trwałość:).


Zmywanie nie należy do najłatwiejszych, ponieważ wspomniane wcześniej drobiny mocniej przyklejają się do paznokci. Dlatego trzeba tej czynności poświęcić nieco więcej czasu. Na pewno nie jest to tak uciążliwe, jak zmywanie brokatu:). Innym wyjściem pozostaje użycie bazy peel off.

Lakiery powinny być dostępne w większości Rossmannów w szafach Wibo. Nie wiem dlaczego, ale w drogerii, która jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania, nadal tych lakierów nie ma. Pewnie wystawią je dopiero po promocji. Cena produktów z serii Wow Granite Summer to około 7 złotych.

Niebieski piasek zachwycił mnie swoim odcieniem i jestem zadowolona z jego trwałości. Dlatego też, nadal zastanawiam się nad zielenią z tej serii:).

Pozdrawiam!
Piątek

3 komentarze:

  1. Nie wiem, mi ten piasek trochę przypomina proszek do prania ^^ Nie mniej jednak fajny kolor, no i zaskoczył mnie trwałością :)

    OdpowiedzUsuń
  2. kupiłam dziś zieleń z tej serii, ale jeszcze nie testowałam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. nabyłam dziś zieleń a jutro zamierzam upolować resztę kolorów z tej serii bo jestem nimi oczarowana <33

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...