poniedziałek, 22 maja 2017

# 158 Golden Rose Rich Color nr 28

Dzisiaj coś pięknego, cudowny odcień, który pewnie część z Was zna:-). Mowa o lakierze Golden Rose z serii Rich Color o numerze 28. Kolor może bardziej jesienny, ale jeśli o mnie chodzi - bardzo elegancki nadający się do noszenia przez cały rok :-). Uwielbiam to, jak wygląda na krótkich paznokciach.


Numerek 28 to takie fioletowe bordo, które dobrze kryje płytkę paznokcia po nałożeniu dwóch warstwę produktu (tak na dobrą sprawę, przy krótkich paznokciach nawet jedna grubsza dałaby radę:-)). Jak każdy lakier z serii Rich Color, numer 28 jest zaopatrzony w szeroki pędzelek ścięty na półokrągło. Dzięki temu aplikacja jest szybka:-). Konsystencja idealna, bo na spokojnie można zaaplikować produkt na paznokcie dokonując drobnych poprawek (o ile takie są konieczne:-)).Dodatkowo wykopałam z szuflady moją jedyną wieżę Eiffla, czyli lakier z serii Paris. Ten śliczny pyłek jest oznaczony numerem 98. (Stanowczo za rzadko po niego sięgam:-)). 


W maju stanowczo za rzadko tutaj zaglądałam. Głównie za sprawą mojej walki z pracą dyplomową. Udało mi się wyjść na prostą, więc teraz postaram się częściej pisać (już w głowie mam reaktywację mojego lipcowego projektu - może się uda:-)).

Dajcie znać, jakie lakiery z Golden Rose lubicie i polecacie:-). Czekam na Wasze komentarze.
Miłego dnia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...