środa, 25 listopada 2015

# 112 Projekt u Elizy tydzień 3. - Jesień, czyli Wibo i płytka Blueberry 02

Przyszedł czas na kolejny temat w ramach Projektu u Elizy. Tym razem jest to jesień. Przyznam się Wam, że czekałam na ten tydzień, ze względu na kilka stemplowań, które przyszły mi do głowy. Oprócz tego zdobienia, na pewno w przeciągu kilku dni ukaże się przynajmniej jeszcze jedno:-).


Bazą pod stemplowanie był niedostępny już lakier z Wibo z serii Glamour Nails (chyba, że nadal jest do kupienia, ale występuje w zmienionej szacie graficznej - nie wiem). W umiarkowanym świetle dziennym to malinowa czerwień, w której delikatnie połyskuje złoto. Natomiast w mocnym słońcu czy sztucznym świetle na pierwszy plan wychodzą połyskujące drobiny - uwielbiam ten lakier. Wzorek, który odbiłam pochodzi z jesiennej płytki Blueberry 02. Po raz kolejny użyłam mięciutkiego stempla z Born Pretty Store KLIK oraz czarnego lakieru z Essence (który, o zgrozo, niedługo mi się skończy).





Z lampą:


W sztucznym świetle:



Miłego wieczoru!
Piątek

4 komentarze:

  1. ale super zdobienie ;) jednak wg mnie w tym lakierze mogłoby być mniej tego złotka ;) ostatnio choruje na różowy z delikatnym shimmerem :D

    OdpowiedzUsuń
  2. ten wibo cuuudowny <3 super wyglądają listki na takim tle!

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...