czwartek, 20 sierpnia 2015

Yankee Candle Orange Splash

Latem bardzo rzadko używam wosków zapachowych. Ze względu na upały przez ostatnich kilka tygodni omijałam je szerokim łukiem. Jednak teraz, gdy temperatura zdecydowanie się obniżyła, nie przeszkadzają mi delikatne zapachy unoszące się z kominka:). W czasie ciepłych miesięcy zazwyczaj wybieram woski o owocowych zapachach (jeśli oczywiście już po nie sięgam). Dlatego też dzisiaj przybliżę Wam zapach Orange Splash z Yanke Candle.


Orange Splash to zapach cukierków o smaku pomarańczowym. Na pewno nie przypomina on zapachu prawdziwych pomarańczy, jest zdecydowanie mniej naturalny. Warto mieć to na uwadze, jeśli rozważacie jego zakup.
Zapach wosku nie jest zbyt intensywny. Zazwyczaj wrzucam do kominka ok. 1/4 tarty, natomiast tym razem musiałam jeszcze dołożyć mały kawałek, aby zapach był bardziej wyczuwalny. Pewnie w dużej mierze wynikało to z tego, że kominek znajdował się w większym pomieszczeniu i zapach zbyt się rozpraszał. W każdym razie zapach jest świeży i nieduszący. Daje o sobie delikatnie znać, bez zbędnego"obciążania" naszego nosa:).


Wosk można kupić na przykład tutaj KLIK, kosztuje 7 zł.

Lubicie owocowe zapachy, a może latem zupełnie rezygnujecie z palenia wosków czy świeczek:)?

Pozdrawiam!
Piątek

2 komentarze:

  1. Nigdy nie miałam zapachowych wosków, może w końcu się kiedyś skuszę :>

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...