środa, 16 października 2013

Maybelline - COLOR TATTOO + COLOR SHOCK

Przede wszystkim przepraszam Was za długą nieobecność spowodowaną zawirowaniami w życiu osobistym. Mam nadzieję, że teraz będę się już pojawiała regularnie.

A wracając do tematu, dzisiaj przychodzę do Was z kosmetykami kolorowymi firmy Maybelline. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie skorzystała z promocji, jaka w ostatnim czasie była w Rossmannie.


Od dłuższego czasu chodziła za mną chęć wypróbowania kolorowego tuszu do rzęs, więc skusiłam się na Color Shock w odcieniu Electric Navy / Blue Electric (kosztował ok. 20 zł). Napiszę o nim więcej, kiedy lepiej się z nim zapoznam, ale mam do Was jedno pytanie. Czy Wasze tusze z tej serii też mają kwiatowy zapach?


Tyle się naczytałam na różnych blogach na temat cieni w kremie z serii Color Tattoo, że postanowiłam kupić jeden(!) w jakimś stonowanym, uniwersalnym kolorze. Mój wybór padł na On and on Bronze (ok. 15 zł). Jednak po powrocie do domu żałowałam, że nie wzięłam jeszcze jakiegoś. Dlatego kilka dni później wróciłam do Rossmanna po Permanent Taupe i Turquoise Forever. 
Chyba wybrałam najbardziej popularne kolory. A swoją drogą, dobrze, że ta promocja już się skończyła, bo pewnie przygarnęłabym jeszcze jakiś słoiczek.

Pozdrawiam, Piątek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...