wtorek, 6 października 2015

# 103 Roarrrrange od Essie, porównanie oraz stemple z BPS

Roarrrrange to drugi odcień z letniej kostki 2014, których chciałabym Wam pokazać. W związku z tym przygotowałam dla Was prezentację odcienia, stemplowe zdobienie oraz małe porównanie z inną pomarańczą od Essie. Czyli przygotujcie się na ogromną ilość zdjęć:-).


Jak widzicie kolor jest bardzo intensywny. To piękna pomarańcza, która moim zdaniem jest najładniejszym odcieniem z kostki:-). A przyznam Wam się szczerze, że zanim nałożyłam ją na paznokcie, miałam zamiar ją oddać siostrze:-).


Lakier ma nieco gęstszą konsystencję przez co jest lepiej kryjący. Ja mimo tego mam dwie warstwy produktu na paznokciach. Pędzelek, jak zwykle bardzo ułatwia malowanie;-).Jak już wspomniałam, miałam już w swoich lakierowych zbiorach pomarańczowy lakier z Essie. mowa o Fear&Desire, który pokazywałam Wam tutaj KLIK. Postanowiłam porównać go z Roarrrrange.


Już w buteleczkach różnica jest zauważalna. Raorrrrange jest ciemniejszy i intensywniejszy (i w moim odczuciu ładniejszy:-)). Poniżej możecie obejrzeć oba produkty na paznokciach.Który bardziej się Wam podoba;-)?

A teraz ostatnia część, czyli stemple. Trzy paznokcie każdej dłoni ostemplowałam Figą z makiem z Colour Alike wykorzystując przy tym kwiatowy wzór z płytki BP-L001 KLIK. Pozostałe paznokcie ozdobiłam czarnymi i fioletowymi błyszczącymi ćwiekami KLIK. Całość nosiłam tylko cztery dni, ponieważ musiałam zmienić odcień lakieru na coś bardziej stonowanego. W momencie zmywania lakier wyglądał tak, jak na poniższych zdjęciach, czyli był nietknięty.


Co myślicie o Roarrrrange oraz o moim stemplowaniu:-)?

Miłego dnia!
Piątek

2 komentarze:

  1. Roarrrange zdecydowanie ładniejszy! A zdobienie jest śliczne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Roarrrrange piękny. Mam go i już niedługo będzie u mnie o nim post zapraszam : http://ma--ry.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania:). Będzie mi miło, jeśli postanowisz pozostawić po sobie jakiś ślad:).
Czytam wszystkie komentarze, a na pytania odpowiadam pod postami:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...